• Визначте умови кредиту
 • Постійним клієнтам до 10 000 гривень!
Необхідна сума кредиту
-
+
грн.
Період кредитування
-
+
днів
 • Сума кредиту:0 грн.
 • Термін повернення:
 • Відсотки:0 грн.
 • Разом:0 грн.
Як отримати кредит online?
 • Визначте умови 1
 • Заповніть анкету 2
 • Отримайте рішення 3
 • Отримайте гроші на карту 4
Наші переваги
 • Всього 20 хвилин Ухвалення рішення за 20 хвилин
 • Повністю Online Вам не потрібно відвідувати офіс для оформлення
 • Дострокове погашення Платіть менше при достроковому погашенні
 • Без комісії за оформлення Ми не беремо оплату за оформлення кредиту
 • Автоматична пролонгація Подовжуйте кредит оплачуючи лише відсотки
Умови кредитування
сума до 10000 гривень Дізнатися більше
термін від 1 до 30 днів Дізнатися більше
Погашення кредиту
 • Через особистий кабінет
 • Через термінал
 • Через банк
Дізнатися більше

Пролонгація

Клієнт сервісу має можливість продовжувати термін дії договору кредиту необмежену кількість разів на максимальний термін 30 днів. Для оформлення пролонгації необхідно просто оплатити нараховані відсотки.

ULTRACASH - сервіс онлайн кредитів

Кредит онлайн на картку - що це таке і чому дана послуга користується великим попитом

Кожен з нас прагне до фінансової стабільності, але в житті будь-кого без виключення іноді можуть відбуватися зовсім непередбачувані події, за яких потрібно приймати швидкі рішення та витрачати певні кошти. При цьому, така ситуація може скластися як в успішного бізнесмена, так і в середньостатистичного менеджера, що живе на одну зарплату. Тому найбільш прийнятний вихід із наведеної вище ситуації – взяти кредит онлайн. Отримавши необхідні кошти в потрібний час, ви зможете вирішити свої фінансові труднощі, а повернути гроші – в зручний для вас момент.

Але для більшості українців увесь процес кредитування незмінно асоціюється з декількома неприємними моментами – великими часовими витратами, необхідністю відвідування установи, в якій дається позика, і цілим пакетом документів. Нещодавно увесь процес не обходився без цих нюансів. Стрімкий розвиток технологій призвів до виникнення такої послуги, як кредит online, що дозволяє отримати необхідні грошові кошти за спрощеною процедурою, зекономивши при цьому багато часу та сил.

Які переваги ви отримуєте, якщо вирішили взяти кредит онлайн на карту?

 

 1. В даному випадку немає необхідності відкладати термінові справи та рушати до банку, а також вичікувати у довжелезних чергах. Для того, щоб здійснити оформлення такої позики, вам знадобиться лише комп’ютер або ноутбук із доступом до мережі інтернет.
 2. Таке кредитування не потребує надання багатьох документів, які будуть необхідними, якщо ви вирішите взяти кредит в Україні в одній із банківських установ. Наприклад, вам можуть відмовити в наданні позики, якщо ви не маєте довідки про доходи з місця роботи. Адже сьогодні не кожен потенційний позичальник може надати таку довідку, оскільки багато роботодавців не працевлаштовують офіційно своїх робітників.
 3. Ухвалення рішення щодо вашого запиту відбувається в найкоротший термін, що дозволяє значно зекономити ваш дорогоцінний час.

 

Отримання кредиту онлайн за 20 хвилин: особливості та нюанси

Тож, що розуміємо під процесом оформлення кредиту онлайн на банківську карту в Україні? Процедура відбувається таким чином. Спочатку вам треба визначитися, яка сума вам потрібна і на який саме термін. Після цього ви маєте заповнити спеціальну анкету, у якій ви прописуєте ваші дані. З документів вам знадобиться лише два – це паспорт та ідентифікаційний код. Після того, як ви заповнили анкету, вам необхідно почекати на ухвалення рішення. Отримання кредитів онлайн на картку передбачає очікування протягом усього 20 хвилин. Що стосується грошових коштів, то вони перераховуються на вказану вами банківську картку, що також дозволяє значно скоротити часові витрати.

Ви можете впевнитися, що взяти кредит онлайн сьогодні – це процедура, яка відзначається не лише простотою та швидкістю, але ще й високим рівнем зручності для позичальника. Дана процедура дозволяє вам не витрачати час на оформлення довідки про доходи на підприємстві, де ви працюєте, немає необхідності також займатися пошуком поручителя, адже знайти його іноді буває досить проблематично. Крім того, таке кредитування не потребує надання застави. Зараз отримати кредити онлайн на банківську картку – найпростіший спосіб вирішити фінансові труднощі, що виникли раптово. Зекономте свій час!

Кредит online від ULTRACASH: чому варто обрати саме наш сервіс?

Поява нашого ультрасучасного сервісу ULTRACASH від компанії ТОВ «УЛЬТРА ФІНАНС» відкриває можливість усім, хто потребує термінової фінансової допомоги, отримати її в найбільш зручний спосіб та не витративши на оформлення багато часу. Взяти кредит на карту у нас – рішення, яке сприятиме вашій фінансовій стабільності та упевненості у завтрашньому дні! Ми готові надати вам декілька аргументів, чому варто скористатися послугою кредитування саме у нас:

 • Співпраця з нами – завжди економічно вигідна пропозиція для позичальника. Справа в тому, що кредити онлайн на картку, узяті з допомогою сервісу ULTRACASH, ви можете без проблем повернути раніше вказаного вами терміну, що дозволить зекономити на сплаті відсоткової ставки.
 • Ми завжди готові піти назустріч нашим клієнтам, тому не знімаємо додаткової плати за саме оформлення вашої позики.
 • В разі виникнення форс-мажорної ситуації та необхідності подовження строку сплати узятої вами позики, ви можете це зробити, сплативши лише нараховані відсотки.
 • Піклуючись про ваш комфорт, ми пропонуємо вам обрати один із декількох способів погашення вашої заборгованості. Ви маєте можливість сплатити кредит у банківській установі, через свій особистий кабінет або за допомогою терміналу.
 • Завдяки тому, що ми використовуємо найсучаснішу інтернет-технологію для зашифрованого з`єднання між нашим сайтом та браузером, ви можете бути упевненими на всі сто відсотків у повній конфіденційності інформації.
 • Ми також подбали про те, щоб обробка даних за вашою платіжною карткою відбувалася відповідно до найвищих вимог платіжних систем.
 • Перш ніж взяти кредит онлайн, ви маєте можливість дізнатися будь-яку інформацію, що вас цікавить, у наших консультантів, зателефонувавши за вказаним телефонним номером або ж поставивши запитання в режимі онлайн.

Сервіс «Ультракеш» від компанії ТОВ «УЛЬТРА ФІНАНС» - це надійний друг, завдяки якому ви маєте чудову можливість оформити кредит в найкоротший термін та в найбільш зручний для вас спосіб! Співпрацюйте з професіоналами – обирайте сервіс ULTRACASH!

Оцініть сторінку:

Cтраница: Кредити онлайн — взяти за 20 хвилин 558 Відміток